• Index
  •  » :P
  •  » Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

#1 2007-06-17 23:18:58

Samwiera

Barbie girl

Skąd: Sopockowo(LONDYN,VANCOUVER)
Zarejestrowany: 2006-10-23
Posty: 453
Punktów :   

Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

Tutaj piszcie za czym bedziecie tesknic w zwiazku z koncem 3 klasy.


Ja bede strasznie tesknic za naszymi bkami na lekcjach,za odpalami na wfie, za naszymi imprezami,za fochami Ani,za "karcacym" wzrokiem AsiP,za skakaniem Gabi,za Stefą-Daria,za niekumatoscia Kaji,za kujonstwem Pauliny, za blond wlosa Asia,za nienormalna Gosia,za dziwnymi akcjami chlopakow,za dziewczynoscią(nowe slowo) Marleny,Moniki i Ani,za przerazajaca Ewa,za patrzeniem jak Tymek meczy Kaje:P,za smiechem z Duracella Pauliny i oczywiscie za naszymi kochanymi nauczycielami.Kocham was wszystkim razem i z osobna razem z waszymi wadami bo przeciez nikt nie jest idealny.Czasami sie klocimy ale zwykle potrafimy sie swietnie zrozumiec,pomoc sobie w trudnych problemach,smiac sie ze soba i jestesmy jednak jak taka wielka szalona rodzinka.Na pewno bede o tych 3 latach wspominac z usmiechem na ustach.No rozpisalam sie a teraz wasza pora iskierki:D

Offline

 

#2 2007-06-18 09:23:10

Deanasia

Administrator

8750515
Call me!
Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2006-10-23
Posty: 532
Punktów :   
WWW

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

Zaraz sie popłaczę Ja będę tęsknić za tym naszym fascynowaniem się aktorami bo wątpię żeby w nowej klasie znalazło sie tyle takich osób, za naszymi imprezami, za spóźnianiem się na w-f albo udawaniu na nim Ie, za gadaniem o totalnych bzdurach z panią Szubiak, za burczącym na niemieckim brzuchu Ani , za naszym wspaniałym chowaniu się przed panią Janus, za naszym palantem, nawet za Szczucinem (to jest mega śmieszny a zarazem dziki facet) , za "muszę iść , bo muszę umyć włosy!" za KAżDYM  z osobna  za Gosią bo jest niemożliwie zwariowana , za Anią U. bo to mały kochany żuczek i nigdy nie zapomnę Zakopanego   za Werą i Gabi bo wspólnie dzilimy nasze miłości do Supernatural, za Ewą i Kają nie no my to już od przedszkola razem będzie jakieś 12 lat jak nie więcej <hlip> za Asią Sz. za mądre slowa za Paulina Jat. za pomocna dłoń i te włosy za Paulina Jab i za Adamem za Darią za Oralndo Blooma , nawet za chlopakami za to że są aż tak "inteligentni" no i za całą resztą bo was Kocham   


http://www.optymalizacja.com/lk/lk.jpg

Offline

 

#3 2007-06-18 22:11:27

aniek

||||||||||||| 70 %  LOADING

1600098
Zarejestrowany: 2006-12-22
Posty: 117
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

mega łezka.... do mnie to cały czas nie dochodzi ze nie bede szła we wrzesniu do naszej kochanej 3b. ja tesnic bede głownie za znakomitymi lekcjami matmy nie wiem jak bez nich przezyje ta nutka adrenaliny i nadal nie kumam z asia tego dziwnego paradoksu iz asia miała 5 ale coz tak sie zdaza ;p wielkie podziekowania ida w strone werki z która miałam najwiesze beki na swiecie to było cos no i wiesz zawsze mnie podtrzymywałas na duchu LENIU:D no i jak by ten post liczył sie bez specjalnego wpisu dla kaji której zawdzieczam najwieksze spacery w strone strusia i uszatka dobrze rozumiesz kajuniu HEHE... i GADi z którą najwiecej sie wydarzyło i która zawsze mi pomagła , z którą mam najwiecej wspomnien tych dobrych i chwilami złych:)ahhhh te włosy dobrze wiecie kogo nigdy ich nie zapomnimy prawda paulina heheheh, a asiu sz moze mnie kiedys jeszce przerosniesz .do darii takze kilka słów Nigdy nie zapone naszych chorych filmów wiesz chyba z kim ahhhh kisielek i  gówienko mmm to była para:Paa gosiunia niech nigdy nie przestanie sie smiac ktos musi mnie pocieszac ty to najlepiej robisz:) jeny ile ja napisalm ale to jeszcze nie KONIEC.paulina i ten jej adam, ona to ma szczescie ten facet mnie powala ta jego klata... a i czasami w chwilach typowego głodu w szkole tymek miał boskie ptasie melczko ,tak wiem o kim jeszce zapomniałm o ewie ja ciagle sadze ze ta spudniczka nie była taka sama i pieknie rysujesz i malujesz i pozdro dla wszystkich kogo nie wymieniłam starałm sie .(Skarbnik 3b) żuki zawsze beda zyły i opanuja świat:D

Offline

 

#4 2007-06-18 23:19:33

bleeeeee

Abołt

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 146
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

A ja nie bede tesknic....... phi.......ZART .... bosheja was kocham jak cholera ja bede za wami ryczec!!!!! Bede tesknic za wami wszystkimi z roznych powodow tak jak chyba kazdy... a wiec......Paulinka-oh ty moj geniuszu!!! gratuluje tych wszystkich sukcesow:)....Asia sz. oh ty krasnalu:P ale małe jest piekne:P Asia P to jedna z najberdziej upartych i zakreconych osob jakie znam... ale ja to poprostu uwielbiam:)Wera... ah te nasze godzinne powroty do domu juz mi tego brakuje....Moinisia poprostu dziekuje ze jestes..Marlena-mała słodka dziewczynka ale jak trzeba to da popalic:P.... Kaja ty moj swirku kocham cie poprostu za wszystko:p....Ania U... ty to masz niezliczona ilosc pomysłow i ten twoj wielki usmiech zawsze stawia na nogi:)Ania S.... mała niepozorna ale kochana:)..... Daria ty to jestes swir do kwadratu:p...Gabi jak zawsze kochana i usmiechnieta ale jak jej palemka strzeli to olaboga bosko:p.... Ewa.. cicha ale jak juz cos powie to poprostu ah... Faceci.... czubki jakich mało ale za to ich strasznie lubie:P.....gosia.. oj ty to jestes jak małe dziecko  no ale kto z naszej klasy tego nie kochał?! i te imprezy poprostu mniam:P......

Ps. czemu te 3 lata tak szybko mineły ;(

Offline

 

#5 2007-06-19 11:44:56

daria-the-great

Kukla

Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 446
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

pisze za co lubie, ale wiadomo, że tego będzie mi tego szkoda

Gadi--> za to, że słuchała o każdej męskiej klacie, tyłku, uśmiechu, o każdym spoconum ciele, o tym jaki to był boski, jakie miał oczy, o moich wszystkich fetyszach związanych z zarostem i, że wogole słuchała o tym milionie chłopaków, którzy zmieniali się prawie codziennie i, że nigdy nie zdradził żadnej z tych osób i nawet jeśli miała mnie dosyć nie dała tego po sobie poznać; za to że można jej powierzać tajmnice i, że ma już własne zdanie i, że nosi rurki (;p), że potrafi się dostosować do każdego (bardzo cenne) i że nie lubi się kłucić i że jest mądra i za te ŚLICZNE krótkie włosy!!!!!!!!!

Ania--> jedyna osoba, która czuje mój ból w sprawie błednych zauroczeń ... za to że jeste taka poczciwa i za te jej minki, za to, że zawsze się stara nawet jeśli nie zawsze jej wychodzi, że jest ambitna, ze jest taka urocza i malutka,  ze ma takie zabawne, slodkie, żuczkowe teksty, za to ze ma brata Michałą (ale to tak mniej od reszty), za to że nie da się jej złamać tak do końca, bo z kazdej porazki wychodzi z podniesioną głową i za jej zajebisty śmiech i za to jak złośliwie, ale trafnie potrafi pariodiować niektóre osoby...

Wera--> za Zygmunta, za to, że pierwsza zdobyła szczyt, za to ze miałam z kim pogodać jak mi się podobali ci wszyscy aktorzy w poprzednich latach, no i za ten świr na punkcie Anglii, za to, że słucha tego co lubi nawet jeśli wg. innych to kicz, za konsekwensys i za psycholodżist (sajko, pamiętaj ), za siedzenie na siatce na wf i za zabawy z językiem (brzmi strasznie, ale wiecie o co chodzi)

reszte skończe później

Ostatnio edytowany przez daria-the-great (2007-06-19 11:52:17)


Inferno

Offline

 

#6 2007-06-27 23:49:17

daria-the-great

Kukla

Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 446
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

lece dalej... za Asią P. nie będe tęskinć, bo będzie ze mną w klasie

Paulina Jat. --> Szkoda mi tych naszych tajnych randek no i z przykrością musze stwierdzić, że nie bedziesz czerpiać wiedzy z mojej głowy, co prawdopodobnie spowoduje twoje pogorsznie w nauce . Za tą jej obszerną wiedzę i za to ze jest fajniastą, wyrozumiałą koleżanką, na której zawsze można polegać.

O reszcie nie będe pisać, bo do końca nie wiem co.... w każdym razie bardzo was lubie i przyznam, że bardzo mi miło, że to własnie na taką klase trafiłam, każdy ją tworzył na swój sposób. Nie odbierać tego jako jakąś dyskryminacje, ale powyzej pisałam o osbach, z którymi spedzałam większość czasu dlatego miałam tylke do napisania. To i tak nie jest nawet połowa z tego co chciałam napisać. Mam nadzieję, że traficie na równie udane klasy w liceum.

Ostatnio edytowany przez daria-the-great (2007-06-27 23:49:37)


Inferno

Offline

 

#7 2007-06-28 11:01:33

gosiak

Oczy mam jak 5 złotych

8188664
Zarejestrowany: 2006-11-13
Posty: 66
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

ej no najprościej jak sie da za WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Offline

 

#8 2007-07-06 17:26:46

Gadi (Samrysia)

Ojciec dyrektor

5418802
Skąd: Szmaragdowy Gród
Zarejestrowany: 2006-10-23
Posty: 586
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

Od razu z góry przepraszam za kolejność osób i zdarzeń nie ma ona znaczenia po prostu pisze co mi do głowy wpadnie.

Będę tęsknić za Anią, która przychodzi po mnie zawsze rano i prawie zawsze się spóźnia, za jej śmiesznym obrażaniem się, za tym wspaniałym " Nooo, Gabi, nooo, nie rób mi taaak!" i za "Co robisz, nudzi mi się, przejdziemy się?" . Za panią Szubiak, która czasami miała dziwne jazdy i wstawiała nam jedynki a czasami była nawet wporzo. Za Darią za to że mnie rozumiała i fajnie się gadało nie tylko o chłopakach i za jej super mieszkanie i za to, że kocha mojego brata i za to że dzielimy swoje muzyczne upodobania ( ). Za Aśką i Werą, z którymi miałam jazdy na Chłopaków i aktorów, za mamą Wery i za psem Asi. Za Ewą, za tym tańczeniem u niej w kuchni i za 3 godzinne rozmowy przez telefon. Za dziecinnością Gosi, za imprezami w jej domu i za miejscem jej zamieszkania. Za wodą i czasami szczotką do włosów Pauliny i za jej optymizmem. Za slodyczami i dziewczęczością Tymka. Za blondyniastymi myślami Kaji. Za spóźniającymi się chłopakami, z którymi nawet da się tańczyć. Za kaszubską salą 28, za Starostkę dzwoniącą kluczami. Za Ks. Robertem, za tymi bekami na religii, za jego empikiem na plebani. Za salami gimnastycznymi, za palantem, za narzekaniem na bieganiu, za graniem w siatkę. Za oglądaniem filmów z panem profesorem na fizyce. Za nienormalnym Szczucinem. Za śmierdzącymi kiblami, za flądrami. Za naszą całą wspaniałą klasą, za to że niby na wycieczkę zebrać się nie możemy ale ja i tak czuje, że jesteśmy bardzo zgrani. Jesteśmy wspamniałą kochającą się wielką  rodziną! Najlepszą klasą 3b w historii. Kocham was, jesteście najlepsi!!!

P.S. (do Asi i Wery) kiedy spotykamy się na odcinki?


W każdym złym zdażeniu można znaleźć ziarenko dobra!!  Życie jest zbyt piękne by się martwić:)
Scissor Sisters is my life!

Open'er<--- było zajebiście!!! Zmietli mnie!!!

Offline

 

#9 2007-07-06 18:43:49

Samwiera

Barbie girl

Skąd: Sopockowo(LONDYN,VANCOUVER)
Zarejestrowany: 2006-10-23
Posty: 453
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

Gabi ja cały lipiec jestem w domu,w nieparzyste dni pracuje a tak wpadaj kiedy chcesz;] odcinki czekaja;] ale napisz smsa jak bedziesz chciala przyjsc;]

p.s. Mam już cały sezon z pieknie dopasowanymi napisami;] Aktualnie bede ogladac 16 odc;]

Ostatnio edytowany przez Samwiera (2007-07-06 18:52:59)

Offline

 

#10 2007-07-06 21:53:08

mała zamalowana odwrotka

First Lady

6692389
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 735
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

Gabi, rozumiem, że za mną i Asią tęsknić nie bedziesz, bo idziemy razem do szkoły?

Ostatnio edytowany przez mała zamalowana odwrotka (2007-07-06 21:53:23)


I know someday you'll have a beautiful life
I know you'll be a star in somebody's else's sky...
But why... why... why can't it be...
How can I be more ?

Offline

 

#11 2007-07-06 22:19:38

daria-the-great

Kukla

Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 446
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

nie... ja myśle, że Gadi was poprostu nie lubi


Inferno

Offline

 

#12 2007-07-08 12:57:03

mała zamalowana odwrotka

First Lady

6692389
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 735
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

ooo...


I know someday you'll have a beautiful life
I know you'll be a star in somebody's else's sky...
But why... why... why can't it be...
How can I be more ?

Offline

 

#13 2007-07-08 15:54:20

daria-the-great

Kukla

Zarejestrowany: 2007-06-19
Posty: 446
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]


Inferno

Offline

 

#14 2007-07-08 21:25:10

Gadi (Samrysia)

Ojciec dyrektor

5418802
Skąd: Szmaragdowy Gród
Zarejestrowany: 2006-10-23
Posty: 586
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

no to ja się chyba nie muszę juz wypowiadać


W każdym złym zdażeniu można znaleźć ziarenko dobra!!  Życie jest zbyt piękne by się martwić:)
Scissor Sisters is my life!

Open'er<--- było zajebiście!!! Zmietli mnie!!!

Offline

 

#15 2007-07-08 22:04:52

bleeeeee

Abołt

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 146
Punktów :   

Re: Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

hm.... no a ja nawet nie wiem o czym mowicie... ale co tam.... CIASTO!!!

Offline

 
  • Index
  •  » :P
  •  » Za czym będziemy tęsknic-czyli temat do wzruszenia:]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promesito.pun.pl www.infern0.pun.pl www.mhhk.pun.pl www.forumair.pun.pl www.bleachbattels.pun.pl